No more fookin’ silence


Pamiętacie ostatnią imprezę B&C? To było grube party! Rozdawaliśmy wtedy debiutancką epkę Kiro Roxa, szczecińskiego producenta garage/uk funky. Teraz ekipa B&C znów uraczy Was czymś extra-pierwszą digitalową epką powstającą pod czujną kuratelą chłopaków . Zbieramy jeszcze tuny od zaprzyjaźnionych producentów i wydamy je w barwach Bass & Culture.
Tyle z kultury, a teraz bass…
Jak zwykle mamy dla Was wiozące multikulti bass driven music a więc dźwięki, dla których bass i głębokie brzmienie są jedynymi z możliwych wykładni istnienia. Tym razem w Alter Ego, spośród przyjezdnych gości prym będzie wiódł torunianin Umba, jeden z pionierów nowej basowej elektroniki nad Wisłą. Umba definiuje i wytycza ten styl m.in. na kompilacji „PL Funky II” wydanej w barwach Razzmatazz Records. Wśród wpływów i fascynacji wymienia brzmienie oldschoolowego Rolanda, syntezatorów Mooga i basowo-house’owe hybrydy. Sprawnie porusza się po całym zestawie 4×4, obowiązkowo z nisko osadzonym akcentem. W jego setach przewijają się acid house, deep techno i pełne spektrum nowoczesnych klubowych wpływów. Do tej pory jego kawałki wyszły w Soukouch Ethnik i B.YRSLF division, gdzie wydał epkę „Not Too Young” składając hołd brzmieniom z Detroit i Chicago. Tutaj sprawdzisz ekskluzywny mix jaki Umba popełnił specjalnie przed swom szczecińskim występem.
Poza Umbą zagra cała ekipa Bass & Culture, a więc Mrnd, Sept, Kiro Rox feat. Fiesta, Clvn i Demprop z kolektywu Spacebumz. Muzyczny zestaw złożony z dubu, techno, uk funky i wszelkich tanecznych odmian elektroniki, gdzie bas nadaje tonu. Jarajcie się i przychodźcie na imprezę.

, , , ,

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: